Przyjazny kotek dla każdego

Wielu jest zwolenników kotów w domu, bo koty mają wiele zalet. Przede wszystkim są bezobsługowe, to znaczy, że poza tym, że trzeba je karmić i dbać o czystość ich kuwety, nie trzeba nic poza to przy nich robić. Nie trzeba ich wyprowadzać, uspokajać, zapewniać rozrywki. Koty są samowystarczalne. Poza tym koty są wspaniałymi towarzyszami wypoczynku, uwielbiają układać się na kolanach swego pana i czerpią wiele przyjemności z głaskania. Do tego warto wspomnieć o tym, że w domu w którym mieszka kot, nie ma żadnych szkodników. To wszystko przemawia za tym, by przygarnąć kotka.

Gdzie szukać kotka?

Koty mają swoje sezony w roku, kiedy szczególnie licznie się rozmnażają. Wtedy pojawia się też wiele ogłoszeń o chęci oddania małych kotków w dobre ręce. W całej Polsce pojawiają się takie ogłoszenia i koty podkarpackie wcale nie są wyjątkiem. Na portalach ogłoszeniowych można znaleźć mnóstwo ogłoszeń, w których ktoś chce oddać kotka w dobre ręce. Można więc wybierać z pośród dużej ilości kotów w każdym wieku i w różnych kolorach. W ogłoszeniach prezentują się kotki i kocurki, każdy więc z łatwością znajdzie kota, który mu będzie odpowiadał.

Poprzez formularz kontaktowy można zadać różne pytania właścicielowi kota, można się dowiedzieć o jego wiek, cechy charakteru, przyzwyczajenia, o to gdzie kotek się wychowuje i oczywiście o to, gdzie można kotka odebrać. W przypadku kotów tzw dachowców, nie pobiera się opłaty za oddanie kotka, inaczej jest w przypadku kotów z rodowodem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *