Nie wiesz kto zaopiekuje się Twoim zwierzakiem podczas Twojej nieobecności? Petsitterzy są tutaj, aby pomóc!

Czy zdecydowałeś się zostawić swojego zwierzaka z rodziną lub przyjaciółmi, ponieważ hotele dla zwierząt są drogie? Jest świetna alternatywa zarówno dla hoteli dla zwierząt, jak i „szczęśliwego udziału” przyjaciół i krewnych – opiekun dla psów i kotów.

Myślisz, że ta przyjemność jest droga? Oblicz, ile będzie Cię kosztowało utrzymanie zwierzęcia lub wyprowadzanie go. To proste, wystarczy kliknąć w link: https://petsitters.pl/ i wypełnić nasz prosty i krótki kwestionariusz. Musisz wskazać, czy masz kota czy psa; miasto; którą z usług wybierzesz (wyprowadzanie  lub dom tymczasowy), waga Twojego zwierzęcia; daty, kiedy potrzebujesz pomocy w opiece nad pupilem. A potem wszystko jest proste: serwis sam wybiera dla Ciebie opiekunów, którzy mogą pomóc Twojemu pupilowi ​​w określone dni.

Na stronie każdego opiekuna znajdziesz koszt jego usług i będziesz mógł obliczyć, ile będzie Cię kosztować wyprowadzanie lub dom tymczasowy, jeśli zwierzakiem zajmie się wybrany przez Ciebie opiekun. Serwis proponuje jednocześnie kilka opcji, a Ty sam decydujesz, kto będzie Ci odpowiadał nie tylko z powodu ceny, ale również po prostu Ci się spodoba.

Strona zawiera szczegółowe profile każdego z opiekunów, dzięki czemu możesz od razu się zorientować, czy wybrany kandydat Ci odpowiada, czy też lepiej przejrzeć całą listę oferowaną przez serwis.

Jaka jest korzyść z samodzielnego wyboru opiekuna, a nie oddawania zwierzęcia na zasadzie „kto jest” lub „kto się zgodzi”?
Powiadają, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Osoba powinna Ci się spodobać, ponieważ zaufasz jej oddając w jej ręce swój mały puszysty skarb. Dlatego każdy opiekun na stronie ma swoje zdjęcia.

Następny krok: będziesz miał okazję przedstawić opiekuna zwierzęciu. Jak to zrobić? Zorganizuj wspólny spacer/spotkanie lub poproś opiekuna, aby Cię odwiedził. Zobaczysz, czy opiekun jest w stanie dogadać się z psem czy kotem. Jeśli zwierzę zaakceptuje opiekuna, łatwiej będzie Ci przeżyć rozłąkę, bo zrozumiesz, że nikt nie skrzywdzi twojego zwierzaka, i będzie on w dobrych rękach.

Jeśli opiekun i Twój pupil nie znaleźli wspólnego języka (takie przypadki są u nas rzadkie), nie martw się! Wybierz innego kandydata z proponowanej listy i umów się na pierwszą znajomość. Przypadki, w których zwierzę i opiekun nie zbiegają się w charakterze są niezwykle rzadkie i cieszymy się, że mamy możliwość ich uniknięcia (wybierzesz innego opiekuna).

Wskazówka: zacznij szukać opiekuna, gdy tylko dowiesz się o swoich planach. Jest to konieczne, aby zwierzę miało czas na poznanie nowej osoby, a także aby wybrany opiekun  był wolny w dni, których będziecie go potrzebować.

Abyś spokojnie rozwiązał swoje problemy i nie martwił się o swojego czworonożnego przyjaciela, opiekun zawsze będzie w kontakcie: wyśle Ci zdjęcia, filmy, możecie do siebie zadzwonić na Skype lub napisać w komunikatorach, jeśli poczujesz że tęsknisz za swoim czworonogiem.

Usługa Petsitters udostępnia profile tylko wiarygodnych i sprawdzonych opiekunów, ponieważ

opieka nad zwierzętami – to jest bardzo poważna sprawa. Przed skontaktowaniem się z kandydatem nie żałuj czasu, aby przeczytać recenzje tych, którzy już skorzystali z jego usług. W ten sposób zaoszczędzisz swój czas, decydując, czy wybrany opiekun Ci pasuje.Petsitters – zawsze przyjdziemy na ratunek i posiedzimy z Twoim pupilem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *