Jaka jest najlepsza karma dla psa?

Posiadanie w domu zwierzaka jest związane z wieloma istotnymi obowiązkami. Każdy właściciel kochający swojego psa potrafi go otoczyć nie tylko bardzo troskliwą opieką, lecz także zapewnić mu odpowiednie pożywienie. Aby pies był w pełni radosny, szczęśliwy oraz odpowiednio nakarmiony warto każdego dnia serwować mu wysokiej jakości karmy Farmina N&D.

Jak wybrać odpowiednią karmę dla psa?

Każdy właściciel psa powinien zadbać o jego właściwe odżywianie. Dziś wybór karm dla czworonogów jest na rynku ogromny, zatem czasem trudno wybrać idealną karmę dla swojego pupila. Warto zawsze pamiętać o tym, że karma powinna być indywidualnie dobrana do potrzeb czworonoga. Skład podawanej karmy powinien być zawsze idealnie dopasowany do wieku, wagi oraz stylu życia czworonoga.

Obecnie w wielu sklepach każdy właściciel psa ma do wyboru karmy suche oraz mokre. Która z nich zatem jest najlepsza? Otóż warto wiedzieć o tym, że nie ma uniwersalnej karmy, która to by w stu procentach podpowiadała każdemu psu. Ze względu na fakt, że pst są mięsożerne podczas wyboru karmy warto zawsze zwrócić szczególna uwagę na to, ile mięsa. Wśród wielu oferowanych karm ogromną popularnością cieszą się produkty cenionej na rynku marki Farmina.

Karma Farmina Pumpkin Lamb & Blueberry ADULT, a prawidłowe żywienie psa

Pies podobnie jak każda istota żywa posiada niepowtarzalną budowę ciała, własny styl życia metabolizm i nawyki. Tych istotnych czynników nigdy nie można ignorować podczas ustalania menu każdego czworonoga. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich właścicieli dla których dobro ich czworonogów jest najważniejsze marka Farmina oferuje wysokowartościowe oraz odpowiednio zbilansowane karmy dla psów. Firma ta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednie odżywianie zwierząt jest kluczem do zdrowia oraz dobrego samopoczucia.

Karma Farmina Pumpkin Lamb & Blueberry ADULT zawiera w swym składzie aż pięćdziesiąt procent jagnięciny. Ponadto zawiera ona w swym składzie cenne dla zdrowia psa śledzie, dynię, gotowane kurze jaja, borówkę amerykańską słodkie ziemniaki, olej rybi oraz wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Częste spożywanie tej pełnowartościowej karmy sprawia, że pies jest pełen wigoru oraz cieszy się dobrym zdrowiem przez długie lata.

Karma Farmina N&D jagnięcina bez zbóż, a żywienie psów o delikatnych brzuszkach

Jak powszechnie wiadomo wszystkie psy cierpiące na alergię wymagają specjalnej troski oraz podawania im odpowiedniego pożywienia. Dla tych czworonogów polecane są przede wszystkim produkty bez dodatku zbóż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich psów o delikatnych brzuszkach producent Farmina oferuje wysokiej jakości karmę Farmina N&D jagnięcina bez zbóż. Pokarm ten zawiera w swym składzie cenną dla zdrowia psa wysokiej jakości jagnięcinę, która jest bogatym źródłem łatwo przyswajalnego białka. Ponadto zawiera w swym składzie wszystkie niezbędne składniki mineralne i witaminy. I co najważniejsze jest ona w pełni naturalna oraz nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.

Bezzbożowa karma dla dorosłych psów firmy Farmina polecana jest dla wszystkich ras czworonogów z tendencją do nadwagi i alergii oraz dla psich seniorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *