Jak można sprawdzić wyniki losowania lotto?

Lotto to chyba najpopularniejsza gra liczbowa w Polsce. Nic dziwnego, kolektura Lotto jest z nami od 1957 roku. Przez ta lata wiele się zmieniło – logo, nazwa głównej gry liczbowej z Toto-Lotka na Duży Lotek, bardziej znanego na Lotto, ilość gier w jakie możemy zagrać, czy wysokość wygranych. Jedno się jednak nie zmieniło – wyniki lotto dla wielu to bardzo ekscytujący moment i nie mogą się doczekać, by poznać je jak najszybciej. W końcu to może zmienić twoje życie i uczynić z Ciebie milionera.

Kiedy są losowania?

Zagrać w lotto można przez cały tydzień. Jednak puszczenie kuponu nie wiąże się z natychmiastowym otrzymaniem wiadomości o wygranej lub przegranej. Losowania flagowej gry liczbowej Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu. Odpowiednio we wtorki, czwartki i soboty. Tak więc jeśli puścimy nasz kupon w poniedziałek, wyniki będą we wtorek. Nie możemy zaś wybrać sobie, że w poniedziałek puścimy kupon na losowanie czwartkowe. Nasze liczby będą brać udział w najbliższym losowaniu.

Jak sprawdzić wyniki?

Kiedyś wyniki najczęściej były sprawdzane przez programy Telewizji Polskiej, a przez pewien okres Telewizji Polsat. Obecnie, można za pośrednictwem programu trzeciego Telewizji Polskiej o 21.50 możemy w odpowiednie dni oglądać losowanie liczb na żywo. Jest to możliwe również za pośrednictwem Internetu.
Zapoznanie się z wynikami lotto możliwe jest także poprzez Telegazetę TVP na stronach 850 – 855..
Dla tych, którzy bardziej znają się na telefonach i lubią mieć wszystko w komórce polecane są dwie aplikacje, na których można sprawdzić wyniki lotto – LOTTO i m.LOTTO .
Zapoznanie się z tym, jakie liczby okazały się tymi szczęśliwymi możliwe jest również w punktach LOTTO.
Istnieje również opcja zadzwonienia do infolinii aby zapytać o wyniki losowania. Biuro Obsługi Klienta dostępne jest pod tym numerem – 801 450 450.
Osoby, które grały za pośrednictwem strony lotto.pl dowiadują się o wynikach losowania poprzez powiadomienie, w przypadku wygranej. Także same wyniki są dostępne na tej samej stronie internetowej.

Nie czekaj, weź udział w losowaniu i sprawdź, czy szczęście się do Ciebie uśmiechnęło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *