Poison Dart Frog.pl – prawdziwi płaziarze.

0

Wspólną cechą terrarystyów jest pasja do zwierząt egzotycznych. Tym co ich różni to podejście do zwierząt. Niektórzy podchodzą trochę beznamiętnie. Zwierzę to zwierzę.

Jest jednak pewien procent prawdziwych entuzjastów, którzy podchodzą do zwierząt z dozą pewnego fanatyzmu, dbając o jak najlepsze warunki dla nich. Odpowiednią przestrzeń i odwzorowanie naturalnego środowiska, w których te zwierzęta będą mogły czuć się komfortowo.

Terrarysci tak empatyczni, że wydaje się, że są w stanie czuć prawie to co zwierzę. Widzą najmniejsze oznaki stresu, zaniepokojenia, widzi, że teraz są ciekawskie i bacznie obserwują to co dzieje się do o koła. Wiedzą nawet w jakich godzinach ich zwierzęta są najbardziej aktywne, wiedzą która norka, która bromelia to ich ulubiona kryjówka.

To niszowi terraryści, których jest zdecydowana mniejszość. Ostatnio miałem przyjemność poznać Grześka z Poison Dart Frog.pl .

To właśnie taki terrarysta. Płaziarz z krwi i kości, dla którego drzewołaz to nie zwykle żaby.  To stworzenia, które mają swoją tożsamość,  swoje życie,  ulubione kryjówki,  ulubione pokarmy, ulubione pory aktywności.

W swojej ofercie mają nie tylko drzewołazy, ale też wszystko czego te zwierzęta potrzebują do szczęścia. Rośliny i pokarmy, które ciężko dostać w sklepach zoologicznych jak skoczogonki, muszki czy tropikalne stonogi. Oczywiście witaminy i inne rzeczy, których drzewołazy potrzebują do szczęścia.

Do tego podejście i wiedza, którą powinniśmy modelować. To właśnie sprawia, że z czystym sumieniem mogę go polecić.

Pozdroo

6

4

3

2

Czyli ja :) Trochę zuchwały i arogancki ale przy tym dość uprzejmy - tak mi się wydaję. Zwierzęta egzotyczne, to jest to co mnie zachwyca. Bez względu na pochodzenie czy liczbę nóg, albo ich brak. To właśnie ja.

Leave A Reply

seven + three =