Czy można poczuć smak terrarium.

1

Dzisiaj, odwiedzałem moje znajome w kwiaciarni. Wchodząc do środka, od razu moją uwagę przykuła szklana kula, akwarystyczna, umiejscowiona w zacienionym miejscu.. To co tam zobaczyłem sprawiło… No właśnie, sprawiło…

Że przez chwilę poczułem, jak by czas się dla mnie zatrzymał..

Śliczny malutki biotop, w szklanej kuli, wprawił mnie w osłupienie… Przypominał mi po prostu piękny wystrój terrarium, dla drzewołazów. Zainspirowany tym pomysłem zacząłem przeglądać internet.. Byłem na prawdę pozytywnie zaskoczony.. Jak wiele tego typu aranżacji można znaleźć w necie. Tworzy to swego rodzaju trend o nazwie DIY (do it yourself?) terrarium.. hmm…. terrarium zrób to sam?

Albo bardziej, poczuj smak terrarium.. Ponieważ zbiorniki do aranżacji, to często szklane dzbanki, szklane filiżanki lub inne tego typu, „kuchenne akcesoria”.

Naprawdę patrząc na takie perełki, można poczuć emocje..

Mnie powaliły swoją subtelnością, delikatnością i pięknem.. Zresztą zobaczcie sami.

filizanka

kula

Nie będę się chwalił, ale paprotkę i kilka sukulentów już zamówiłem. Kula dzbanek też już są. Jeśli wyjdzie to zadowalająco, to za niedługo przygotuje nowy wpis.

A może ktoś was, jest ukrytym DIY terrariowym talentem? Jeśli macie jakieś prace, podsyłajcie. Tu lub przez Fb, ładne terraria zawsze zostaną docenione :)

Pozdroo

Michał

źródła grafik:
http://slugandsquirrel.blogspot.com/
http://blog.modernhandmades.com/2010/11/grow-little.html
http://www.trendhunter.com/slideshow/modern-terrariums

Czyli ja :) Trochę zuchwały i arogancki ale przy tym dość uprzejmy - tak mi się wydaję. Zwierzęta egzotyczne, to jest to co mnie zachwyca. Bez względu na pochodzenie czy liczbę nóg, albo ich brak. To właśnie ja.

Discussion1 komentarz

  1. Rzeczywiście wiele z nich super wygląda. Problem w tym, że nie wiem czy po prostu miałbym tyle umiejętności, aby coś takiego samemu wykonać. Pozdrawiam!

Leave A Reply

16 − six =